Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Kurs programowania dla dzieci w Toruniu odbywa się w pełni przygotowanej do tego sali. Jak najbardziej można korzystać z własnego sprzętu, ale nie jest to wymagane.

Stawiamy na to, że nasze zajęcia komputerowe dla dzieci odbywać się będą w grupach o wielkości optymalnej do tego, aby każdy słuchacz mógł otrzymać od wykładowcy uwagę, dotyczącą ewentualnych problemów, a równocześnie mógł nauczyć się współdziałania w grupie. Dlatego też nasze klasy liczą od 5 do 12 uczniów w zależności od przedziału wiekowego.

Nasze zajęcia dodatkowe dla dzieci z programowania nastawione są na trwanie w okresach takich jak semestry w szkołach. Dlatego zapraszamy na nabory letnie i zimowe.

Postaramy się w takiej sytuacji dołożyć wszelkich starań, aby słuchacz nadrobił wcześniejszy materiał i mógł dalej uczyć się z resztą grupy.

Programowanie dla dzieci to korzystanie z podobnych lub tych samych języków kodowania jak podczas nauki dla dorosłych. Z tego powodu wymagana jest znajomość angielskich zwrotów, na których one bazują, a my w czasie zajęć staramy się je przybliżyć.

Wszystko wskazuje na to, że ten kierunek IT będzie tylko rósł w siłę. Już teraz gry komputerowe to nie tylko potężny przemysł rozrywkowy, ale i ważna część reklamy czy biznesów.