Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

A tylko pasja przynosi ze sobą najlepsze rezultaty. Nasi wykładowcy to grono aktywnych zawodowo programistów, traktujących swoją pracę jako połączenie hobby ze sposobem na życie. Tylko tacy ludzie są w stanie prowadzić kurs programowania dla dzieci w Toruniu w sposób, który przekazuje im wiedzę, zaszczepiając w nich właśnie tę samą pasję. Dzięki połączeniu zabawy, nauki i pomysłu na to, jak praca zawodowa może być też hobby, kreujemy kolejne pokolenie koderów, którzy podejdą z radością do tworzenia nowych możliwości.

O nas

Technologie przyszłości


Kształcenie nowej kadry programistycznej to nie tylko nauka tego, co jest teraz, ale i przygotowanie do ciągle zmieniających się rozwiązań. Nasze zajęcia komputerowe dla dzieci to nie tylko obsługa obecnych rozwiązań, ale też przygotowanie na to, jak mogą wyglądać technologie przyszłości. To one będą przyszłością naszej cywilizacji i już teraz należy przygotowywać nowe pokolenie do ich tworzenia, jak i obsługi. Wysyłając swoje dziecko na kurs programowania dla dzieci, dasz mu możliwość nauki tego, co już niedługo będzie jedną z najważniejszych umiejętności.

Nasz cel


Zaszczepienie pasji, umiejętności, innowacyjnego podejścia do rozwiązywania problemów a przede wszystkim wszechstronny rozwój. Całość to zestaw cech, definiujących przyszłego człowieka sukcesu. Nasze warsztaty programowania dla dzieci w Toruniu to zajęcia, których celem jest pokazanie, że można połączyć ogólny rozwój z nauką najbardziej przydatnych w przyszłości umiejętności. Kurs programowania dla dzieci zwiększa im szansę na spektakularne osiągnięcia w przeszłym życiu zawodowym i dbamy o to, by już teraz mogły zacząć tworzyć własną ścieżkę rozwoju.

Dlaczego my?


Stawiając na rozwój swojego dziecka, jedną z najważniejszych kwestii dla rodzica jest zapewnienie mu najlepszych możliwości. W takim przypadku kurs programowania dla dzieci musi być efektywny, ale i być najlepszą alternatywą dla innych zajęć pozalekcyjnych. Nasze zajęcia programowania dla młodzieży ii maluchów to lekcje prowadzone przez profesjonalistów, przez których przemawia zarówno doświadczenie w pracy programisty, jak i w przekazywaniu swojej wiedzy młodemu pokoleniu.