Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

 

ZaprogramowaniGo

Nowy wymiar nauki przez Internet. Platforma stworzona przy współpracy szkół programowania Zaprogramowani.com i AkademiaProgramowania.pl. Udostępnia słuchaczom szereg niesamowitych możliwości, jeżeli chodzi o rozwój cyfrowych umiejętności. Wiele różnego rodzaju kursów najpopularniejszych języków programowania, warsztaty montażu filmowego i grafiki, a nawet elektroniki.

 

 

Dlaczego nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży są najlepsze?

 

Nie musisz wybierać

Posiadając konto na platformie ZaprogramowaniGO, nie musisz decydować się na jeden kurs. Możesz skorzystać z każdych dostępnych e-warsztatów, co w żaden sposób nie wpłynie na wielkość standardowej miesięcznej opłaty. Jedyne co musisz zrobić to zarezerwować sobie odpowiednią ilość wolnego czasu i chęci.

Zajęcia przez Internet

ZaprogramowaniGO to lekcje prowadzone za pośrednictwem sieci Internetowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostęp do najwyższej jakości warsztatów mają wszystkie osoby, które z jakiegoś powodu obecnie, jak i do tej pory miały problem z uczestniczeniem w zajęciach stacjonarnych. Nie potrzeba dojazdów i poświęcania na nie dodatkowego wolnego czasu, którego jest tak niewiele. Po prostu włączasz komputer i bierzesz udział w lekcji z zacisza własnego domu.=.

Lekcje na żywo

Dajemy gwarancję prowadzenia lekcji w 100% na żywo. U nas nie znajdziesz wcześniej nagranych zajęć i wykładów. Logując się na kurs, wchodzisz do wirtualnej klasy, w której znajdują się rówieśnicy i prowadzący. Możesz zadawać pytania, dzielić się problemami, prosić o powtórkę informacji, jak i tworzyć razem ciekawe projekty.

Nauka przez zabawę

Nie jest dla nas tajemnicą, że najbardziej efektywne zajęcia to takie, które pozwalają na wypróbowywanie świeżo poznanych informacji w praktyce. Dlatego u nas nie ma zbędnej teorii i niepotrzebnych informacji. Skupiamy się na tym, aby od początku tworzyć projekty, pisać własne programy i gry. Aktywni zawodowo specjaliści prowadzący zajęcia skupiają się na przekazywaniu istotnych z punktu widzenia praktyki informacji.

Przenieś się do świata cyfrowej edukacji i…